TitulinisApie musPaslaugosNuorodosKontaktai
Į titulinį   Ra6yti laišką   Svetainės struktūra  
eXTReMe Tracker
 
 
Instrukcijos
Mokymas ir atestavimas
Asmeninės apsaugos priemonės
Darbų saugos paslaugos
Nelaimingų atsitikimų tyrimas
Rizikos vertinimo organizavimas
Vienkartinis dokumentų sutvarkymas
Žurnalai, blankai ir ženklai
AKCIJOS
Instrukcijos, instruktavimas

NAUJA INSTRUKTAVIMO IR INSTRUKCIJŲ RENGIMO TVARKA

2012 m. spalio 1 d. įsigaliojo naujas Darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijų rengimo ir darbuotojų instruktavimo tvarkos aprašas.

UAB "ILANDAS" specialistai padės Darbdaviui pasirinkti būdus ir metodus, kaip spręsti klausimus, susijusius su darbuotojų instruktavimu – kaip įforminti, apskaityti, kokias formas instruktavimui naudoti ir pan.

Šiuo metu vykdoma NEMOKAMA Jūsų įmonės dokumentų,susijusių su darbuotojų sauga ir sveikata, gaisrine sauga bei darbo teisiniais santykiais patikra.

UAB 'ILANDAS" vykdomi Darbų saugos kursai darbdaviams, įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų specialistams. Priešgaisrinės saugos kursai įmonių vadovams.

UAB „ILANDAS“ ruošia darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos instrukcijas, pareiginius nuostatus. Visa ši dokumentacija pagal darbuotojų saugos ir sveikatos norminius teisės aktus yra privaloma kiekvienai įmonei.

Tinkamai paruoštos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos instrukcijos bei darbuotojų instruktavimas užtikrina kokybišką darbuotojų saugą.

Tik tinkamai paruošti pareiginiai nuostatai kiekvienam darbuotojui, palengvina įmonės personalo valdymą.

 
 
Sprendimas: Infoweb